Celebryci w Dzięki Bogu już Weekend - już 25 października odcinek Kabaretu Skeczów Męczących!
Tym razem na tapetę zostaną wzięci polscy celebryci. Akcja będzie toczyć się w tajnej Kwaterze Głównej Paparazzi w której Kabaret Skeczów Męczących wcieli się w role fotografów i szpiegów tropiących słynne gwiazdy. Będą debatować nad tym, jak zadać cios celebrytom, znaleźć na nich haczyk i zdobyć cenne i kompromitujące zdjęcia. Norbi, który będzie przez nich szantażowany będzie miał za zadanie zająć się oprawą muzyczną odcinka. Wszystko dlatego, że Paparazzi mają seks taśmy z jego udziałem. W programie pojawi się także główna polska celebrytka - Natalia Siwiec, najsłynniejszy propagator sportu - Hardkorowy Koksu.
Ponadto za rozśmieszanie w odcinku odpowiedzialne będą czołowe polskie kabarety - obok Kabaretu Skeczów Męczących -  Nowaki , Łowcy.B, Krzysztof Piasecki oraz młodzi i zdolni - Weźrzesz, Z Konopi, Czesław Jakubiec.

Oglądaj celebrytów w kabaretowym show na żywo już w piątek 25 października w TVP2 o 21:50

Sprawdź najbliższe występy kabaretowe i kup bilet

Rekordowy odcinek Dzięki Bogu już Weekend


Za nami kolejny odcinek copiątkowego cyklu Dzięki Bogu już Weekend w TVP2! Nie był to jednak zwykły program - "Pensjonat Tolerancja" pod dowództwem Formacji Chatelet odwiedzili niespotykani, otwarci i zabawni goście, a program przyciągnął przed telewizory rekordową liczbę widzów!Formacja Chatelet i jej goście - Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, a także wspaniali w swoich rolach - Aleksandra Szwed, Robert Biedroń i Mateusz BigBoy Borkowski stworzyli wspólnie mądry, odważny, a przede wszystkim śmieszny program. Docenili to także widzowie, którzy zebrali się przed telewizorami w rekordowej w tym sezonie liczbie. Program miał niemal 18% udziału w rynku wśród wszystkich telewidzów (17,4% w grupie docelowej). Oznacza to, że Dzięki Bogu już Weekend według pomysłu Formacji Chatelet oglądało 2,2 mln widzów!
Serdecznie gratulujemy Adamowi Małczykowi - autorowi scenariusza, każdemu, kto wziął udział w programie, a w szczególności tym, dla których było to zupełnie nowym wyzwaniem i mamy nadzieje, że ciekawą przygodą! Aleksandra Szwed, Robert Biedroń i Mateusz BigBoy Borkowski spisali się świetnie u boku kabareciarzy i dodali programowi niespotykanego uroku. Gratulujemy odwagi i dystansu do siebie i dziękujemy za prawdziwą lekcję tolerancji :)Tolerancja w Dzięki Bogu już Weekend - Formacja Chatelet


"Pensjonat tolerancja" - taki tytuł będzie nosił najbliższy odcinek programu "Dzięki Bogu już Weekend", którego gospodarzem jest Formacja Chatelet. 11 października o 21:50 w TVP2 pojawią się tematy pozornie trudne i poważne, jednak wzięte w kabaretowy cudzysłów. Gośćmi odcinka będą:
Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, Aleksandra Szwed i Robert Biedroń.O planach na program mówi Adam Małczyk:

W tym odcinku na "warsztat" weźmiemy tolerancję, czyli to czego wszyscy oczekujemy od innych, ale sami nie zawsze potrafimy się nią wykazać. Wiemy jak ważny i poważny jest to temat, dlatego będziemy się starać podejść do niego lekko i oczywiście z dużym poczuciem humoru, omijając niepotrzebny patos i banał. Jak myślimy o tolerancji to pierwsze skojarzenia dotyczą koloru skóry, religii, pochodzenia czy orientacji seksualnej ale nie zapominajmy o sprawach codziennych, o drobnych wadach i przywarach, które też wymagają tolerancji. Opowiemy też o tym, żeby z tolerancją nie przeginać, żeby jej nie wynaturzać, bo ona też ma swoje granice i nietolerancja też tolerancji wymaga.

Akcja tego odcinka rozgrywa się pensjonacie "Tolerancja". Pensjonat pamięta czasy głębokiej komuny i położony jest w zupełnej dziczy i nie jest prostą sprawą znaleźć "Tolerancję". Do pensjonatu przybywa nowy turnus wczasowiczów. Przyjeżdżają i podczas trwania turnusu są na siebie skazani, bo pensjonat jest całkowicie odcięty od świata. Nie kursują tu ani autobusy, ani pociągi, a na taksówkę trzeba czekać 24h i płacić za nią jak za zboże, bo to 6 strefa :) Wczasowicze są skazani na siebie i…na zupełnie zwariowany, nieprofesjonalny i przekomiczny personel pensjonatu. Więcej na razie nie zdradzam.

Aby podkreślić temat odcinka zaprosiliśmy gości, których życie świadczy o tolerancji i o tym, że "inność" może łączyć, nie dzielić."Kuchnia polska" w Dzięki Bogu już Weekend - Kabaret Nowaki


20 września kolejny odcinek Dzięki Bogu już Weekend "zgotował" nam Kabaret Nowaki!
Prowadzenie przypadło w udziale Adriannie Boreki i Adamowi Małczykowi, którzy już w poprzednim sezonie udowodnili, że stanowią zgrany duet. Byli także konferansjerami podczas letniego hitu - Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej.  Ada i Adam to połączenie dwóch kabaretowych sił, które tworzą mieszankę wybuchową.


Tym razem kabarety miały za zadanie wprowadzić widzów w świat kulinariów, widziany oczywiście z przymrużeniem oka i potraktowany nieco metaforycznie. Polskie media pełne są programów kulinarnych. Celebryci co rano gotują w telewizjach śniadaniowych, a książkę kucharską wydał już niemal każdy aktor. Przyszedł więc czas na to, aby i kabaret sięgnął do tego tematu i nieco sparodiował tę formułę. Pojawili się więc znawcy i eksperci od wszelakich wymyślnych kuchni. Artyści kabaretowi serwowali najdziwniejsze dania i wprowadzili na scenę zabawne postacie.

Kuchnia polska to także okazja do zabawnego przedstawienia naszej rzeczywistości. Kabarety odpowiedziały odpowiedzieć na pytanie, z czego składa się metaforyczny polski bigos.
W odcinku wystąpiła zgrana kabaretowa ekipa. Poza gospodarzami - Kabaretem Nowaki, program doprawili: Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Grzegorz Halama oraz zespół Niewiadomy Rozwój Sytuacji, który udowodnił, że kuchnia to idealna przestrzeń dla muzyków, a grać można na absolutnie wszystkim.

Formacja Chatelet w Dzięki Bogu już Weekend


5 kwietnia 2013 roku na żywo w TVP2 odbył się kolejny odcinek  programu "Dzięki Bogu już Weekend". Tym razem jego scenariusz przygotowała Formacja Chatelet, a wśród zaproszonych przez nich gości znaleźli się: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Michał Zabłocki, Czesław Mozil, Mariusz Pudzianowski i Grzegorz Turnau.
Odcinek obfitował w premierowe skecze i zaskakujące połączenia. Pojawił się m.in. Pudzian recytujący wiesze, krakowski poeta piszący epitafium o Kasi z publiczności i Grzegorz Turnau śpiewający na spotkaniu spółdzielni mieszkaniowej.


Galeria zdjęć