Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015


Wraz z końcem wakacji nadchodzi także koniec letnich kabaretonów telewizyjnych. Sezon kabarety zamkną w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia wraz z telewidzami TVP2. Tegoroczne wakacje zasługują na szczególną oprawę. Będzie więc elegancko i z klasą. Nie zabraknie tych, którzy w tym roku w szczególny sposób zapisali się w pamięci kabaretowych fanów.
Świętokrzyska Gala Kabaretowa to podsumowanie wakacji – nie tylko wakacji w kabarecie, ale też w kulturze, sporcie, polityce, obyczajach. Nie zabraknie największych hitów wakacji oraz premierowych skeczy przygotowanych specjalnie na tę okazję. Na deskach pięknego amfiteatru w Kadzielni wystąpią m.in.: Marcin Daniec, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem. Gospodarzami Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej będą kielczanie – Kabaret Skeczów Męczących wraz z Barbarą Kurdej-Szatan.

Zapraszamy 29 sierpnia 2015 do Amfiteatru Kadzielnia. Transmisja na żywo w TVP2 o godz. 20.05


Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014


Magiczne zakończenie wakacji wraca do Kielc 31 sierpnia. Największe świętokrzyskie wydarzenie kabaretowe odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia.

Kub bilet

Wraz z końcem wakacji nadchodzi także koniec letnich kabaretonów telewizyjnych. Sezon kabarety zamkną w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia wraz z telewidzami TVP2. Tegoroczne wakacje zasługują na szczególną oprawę. Będzie więc elegancko i z klasą. Nie zabraknie tych, którzy w tym roku w szczególny sposób zapisali się w pamięci kabaretowych fanów.

Świętokrzyska Gala Kabaretowa to podsumowanie wakacji – nie tylko wakacji w kabarecie, ale też w kulturze, sporcie, polityce, obyczajach. Specjalne żartobliwe felietony filmowe na te tematy przygotuje najpopularniejszy kielecki zespół - Kabaret Skeczów Męczących.

Na deskach pięknego amfiteatru w Kadzielni swoje hity upływających wakacji i premierowe numery zaprezentują: Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, K2, Formacja Chatelet, Andrzej Poniedzielski, Kasia Pakosińska z zespołem Leszcze, Łowcy.B

Prowadzenie Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej przypadnie w udziale Adamowi Małczykowi (Formacja Chatelet) i Basi Tomkowiak . Jest to znany już duet - Pan Producent i Reporterka Basia z programu Dzięki Bogu już weekend.


2013

31 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia i na żywo w TVP2 po raz pierwszy odbyła się Świętokrzyska Gala Kabaretowa


Świętokrzyska Gala Kabaretowa zakończyła sezon letnich festiwali. Wakacje kabarety pożegnały w wielkim stylu. Świętokrzyska Gala Kabaretowa okazała się nie tylko wydarzeniem na najwyższym artystycznym poziomie, ale była także niezwykłym sukcesem frekwencyjnym. Amfiteatr Kadzielnia wypełniony był po brzegi, a przed telewizorami zasiadły niemal 4 mln widzów!
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 to najchętniej oglądany program rozrywkowy wakacji*. Widowisko dzięki tak dużej oglądalności znalazło się na 3 miejscu wszystkich programów wyemitowanych w  lipcu i sierpniu. Kabareton w Kielcach to nowa rozrywkowa propozycja TVP2, która z powodzeniem zwieńczyła letni sezon.

(* W grupie docelowej 16-49.)

Wszystkim kabaretom życzymy udanej jesieni. Do zobaczenia już za rok na Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej!
Wraz z końcem wakacji nadchodzi także koniec letnich kabaretonów telewizyjnych. Sezon kabarety zamknęły w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia wraz z telewidzami TVP2. Tegoroczne wakacje zasługują na szczególną oprawę. Było więc elegancko i z klasą. Nie zabrakło tych, którzy w tym roku w szczególny sposób zapisali się w pamięci kabaretowych fanów. Świętokrzyska Gala Kabaretowa to okazja do wyróżnienia i nagrodzenia tych, do których należało lato 2013. Na scenie pojawili się: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet, Łowcy.B, Nowaki, Super Duo – Marian Opania i Wiktor Zborowski, Marcin Daniec, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Smile, Grupa Ancla. Wieczór poprowadził niezastąpiony duet - Adrianna Borek i Adam Małczyk.

Informacje i bilety: www.swietokrzyskagalakabaretowa.plGaleria zdjęć