Co to było za 10-lecie! Kabaret Skeczów Męczących obchodził swoje urodziny z niespotykanym rozmachem, a w obchodach uczestniczyła niemal cała Polska!

Ponad 4 miliony widzów zasiadło przed telewizorami, aby w niedzielny wieczór obejrzeć emitowany przez Polsat „Śmiechosteron, czyli 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących”. Jubileusz dzięki tak dużej oglądalności znalazł się w pierwszej trójce wszystkich programów wyemitowanych w minionym tygodniu*. Oglądalność programu przygotowanego przez KSM z okazji ich okrągłych urodzin osiągnęła średnio ponad 27% w grupie docelowej, co stanowi niewątpliwy sukces artystów i wspaniałe zwieńczenie ich 10-letniej kariery.


(*w grupie docelowej 16-49)

Obejrzyj 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących I część

Obejrzyj 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących II część

Trudno uwierzyć, że Kłaku, Śruba, Wiesiek i reszta niezliczonej ekipy postaci stworzonych przez Kabaret Skeczów Męczących mają już 10 lat! Przez ten czas kabaret zabrał nas na Wieczór Kawalerski, Wesele i do Psychiatryka, pokazał swoje wersje popularnych teleturniejów, wykonał piosenki, które potem nucił cały kraj. Teraz Kabaret Skeczów Męczących zaprasza na swoje urodziny. Tak wyjątkowa okazja wymaga specjalnej oprawy i odświętnej scenerii. Świętować będziemy w Filharmonii Świętokrzyskiej, a aby móc wracać do wspomnień z tak wspaniałego wieczoru całość zrealizuje i wyemituje Telewizja Polsat. Na urodzinach nie może zabraknąć dobrej muzyki i wyjątkowych gości. Dlatego każdy z Was może czuć się zaproszony na to wydarzenie. Swoją obecność potwierdził już także Zespół Feel, Enej, Łowcy.B i Andrzej Grabowski. Na urodzinach nie może także zabraknąć wodzireja, w którego rolę wcieli się niepowtarzalna Katarzyna Pakosińska. Dziesięciolecie Kabaretu Skeczów Męczących będzie okazją do powspominania ich drogi na kabaretowy szczyt i zapowiedzią tego, co mogą zaproponować fanom przez kolejne 10 lat. 


Galeria zdjęć